Zente édesanyja videóban számolt be a karanténról

Hála a rengeteg segítőkész adakozónak Zente baba számára rekordidő alatt jött össze a 700 millió forintnak megfelelő összeg a szükséges infúzióra mely segíthet a kisfiúnak.

A gerincvelő izomsorvadásban (SMA) szenvedő Zente néhány napja meg is kapta a Zolgensma nevű gyógyszert melyet a világ legdrágább gyógyszerei közt tartanak számon és beadására 2 éves kor előtt kerülhet csak sor.

A kisfiú jelenleg karanténban van de édesanyja rendszeresen igyekszik informálni fia Facebook oldalának követőit a kicsi állapotáról.

Most épp egy imádnivaló videót töltött fel arról hogy hogy is érzi magát Zente a karanténban. Láthatóan élvezi a helyzetet. A kommentek és reakciók alapján ismét levette követőit a lábáról.

Kapcsolódó cikkek