Pókember marad az MCU-ban!

A Marvel valamint Pókember rajongók egyaránt fellélegezhetnek ugyanis egészségre jutott a Sony és a Disney. Így a Pókember-trilógia záró epizódját is közösen fogja elkészíteni a Sony és a Marvel Studios, sőt úgy néz ki még legalább egy Marvel filmben fel fog tűnni mindenki kedvenc hálószövő-szuperhőse. A Pókember 3. része 2021. július 16-án debütál majd a mozikban. A hírre egyébként magát Pókembert alakító Tom Holland reagált legfrappánsabban instagram oldalán: A pletykák szerint egyébként az vezetett a két stúdió nézeteltéréséhez hogy a Marvel a jelenlegi 5% helyett többet szeretett volna kapni a…

Bővebben >>

Vége! Egy ideig nem lesz több Marvel Pókember film

Úgy néz ki egy ideig biztosan nem láthatjuk többet Pókembert a Marvel Filmes Univerzumban. A Marvel és a Sony útjai különválnak. Sajnos a Tom Holland által megformált Pókember egy ideig biztosan nem lesz tagja a Bosszúállóknak, annak dacára hogy Tony Stark mentoráltjaként tűnt fel a filmvásznon és sikereit is úgy érte el hogy valaki mindég szerepelt mellette az MCU-ból. ☹️ A háttérben – mint legtöbbször – most is az anyagiak álltak. A Disney többet akart (a pletykák szerint 50% részesedést a Pókember filmek utáni bevételből) ám a Sony nem egyezett…

Bővebben >>